log in

Aktualności

Kolejne dobre starty odnotowali lekkoatleci Barnima.

  • Napisane przez 
Wyróżniony Kolejne dobre starty odnotowali lekkoatleci Barnima.

          W czwartek 8 czerwca, podczas zawodów z cyklu  Diamentowej Ligi w Rzymie, Krystian Zalewski uzyskał wynik 8:23,68, na dystansie 3000m z przeszkodami. Osiągnięty rezultat jest lepszy od minimum PZLA na sierpniowe Mistrzostwa Świata w Londynie, tym samym nasz zawodnik zapewnił sobie prawo startu w tegorocznym czempionacie Świata.

          Z kolei w sobotę, 10.06.2017, podczas Memoriału J. Kusocińskiego w Szczecinie, po raz kolejny świetnie spisał się Michał Rozmys, który w biegu na dystansie 800m, wywalczył 3 miejsce, nieznacznie przegrywając z Marcinem Lewandowskim i Adamem Kszczotem. Wynik Michała 1:47,67 jest lepszy od wskaźnika PZLA na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy.

Log in or create an account