log in

Aktualności

Rozmys dwa razy Mistrzem Polski

Wyróżniony Rozmys dwa razy Mistrzem Polski

W dniach 30-31 lipca br. w Jeleniej Górze odbyły się 33.Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (do lat 23) w lekkiej atletyce. Świetnie spisał się w nich nasz zawodnik, Michał Rozmys, który dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. W sobotę wystartował on na 1500m i był to jego debiut na tym dystansie podczas mistrzostw Polski. Debiut, który wypadł najlepiej jak to możliwe, bo zakończony zwycięstwem i tytułem mistrza Polski. W niedzielę Michał pobiegł na swym koronnym dystansie 800m i podobnie jak dzień wcześniej, nie dał żadnych szans rywalom. Od początku kontrolował bieg a świetnym finiszem na ostatnich stu metrach zapewnił sobie złoty medal i drugi w tych zawodach tytuł mistrza Polski.

Log in or create an account