log in

Aktualności

Michał Rozmys w Mariborze

Wyróżniony Michał Rozmys w Mariborze

W piątek, 15.07.2016 w słoweńskim mieście Maribor, odbył się czwórmecz lekkoatletyczny Słowenia-Węgry-Polska-Czechy kategorii wiekowej do lat 23.

W reprezentacji Polski wystartował zawodnik UKS Barnim Goleniów, 21-letni Michał Rozmys, tegoroczny brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów w biegu na 800m. Udział w meczu międzypaństwowym był dla Michała o tyle istotny, iż pierwszy raz reprezentował Polskę w imprezie międzynarodowej.

Debiut naszego zawodnika wypadł świetnie, Michał pewnie wygrał w biegu na dystansie 800m, zdobywając komplet punktów dla Polski. Mamy nadzieję, że Michał już w niebawem na dobre zadomowi się w kadrze Polski i będziemy go oglądać na mistrzostwach Europy, Świata i Igrzyskach Olimpijskich.

Log in or create an account