log in

Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych - brąz Patryka Soszyńskiego

Wyróżniony Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych - brąz Patryka Soszyńskiego

W sobotę 12.03.2016r. w Gryfinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. Udany start w mistrzostwach zaliczył zawodnik UKS Barnim Goleniów Patryk Soszyński . Patryk w biegu na najdłuższym dystansie - 3000m dobiegł do mety na trzecim miejscu. Godny podkreślenia jest fakt, że we wspomnianym biegu walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca a o kolorze medalu decydowały setne części sekundy.

W sobotnich zawodach startowały również zawodniczki UKS Barnim Olivia Reinsch i Zosia Zasuwa. Dziewczęta pobiegły w najliczniej obsadzonym w tym dniu biegu na dystansie 1500m, zajęły kolejno 17 i 18 miejsce.

Log in or create an account