log in

Aktualności

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych

Wyróżniony Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych

W dniu 5 marca w Gryfinie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych. W imprezie tej z licznymi sukcesami startowało 18 zawodników klubu UKS Barnim Goleniów. Czterech z nich stanęło na podium.

W kategorii dziewcząt dzieci starsze zwyciężczynią została Julia Królikiewicz, w kategorii chłopców dzieci starszych 2 miejsce zajął Borys Suchocki. Medal srebrny w młodziczkach na dystansie 1500m wywalczyła Olivia Reinsch. Również 2 miejsce zajął w kategorii seniorów Michał Rozmus. 2 zawodników: Patryk Soszyński i Krzysztof Suchocki otarło się o podium zajmując 4 miejsce . Siedmiu innych zawodników uplasowało się w pierwszej dziesiątce swoich biegów.

Log in or create an account