log in

Aktualności

79. edycja Gryfińskich Masowych Biegów Przełajowych

Wyróżniony 79. edycja Gryfińskich Masowych Biegów Przełajowych

Z bardzo dobrej strony pokazały się najmłodsze lekkoatletki klubu UKS BARNIM w 79 edycji Gryfińskich Masowych Biegów Przełajowych, które odbyły się 10 października 2015r. Zawodniczki urodzone w latach 2002-2005 rywalizowały na trasach liczących 800m i 1000m, a w każdym roczniku biegło około pięćdziesięciu dziewcząt z województwa zachodniopomorskiego. Z piętnastu zawodniczek UKS BARNIM jedenaście "zameldowało się" na mecie w pierwszej szóstce, a pięć z nich stanęło na podium, odbierając okazałe medale. Zwłaszcza w biegach roczników 2003 oraz 2004 dominowały na trasie nad rywalkami. Dziewczęta wykazały się niesamowitą ambicją i dobrym przygotowaniem do zawodów.
Wyniki: rocznik 2005 I miejsce- Jura Aleksandra; V miejsce- Porankiewicz Martyna
rocznik 2004 II miejsce- Kosmała Natalia; III miejsce- Rzymczyk Natalia;
V miejsce- Jędrzejewska Oliwia; VI miejsce- Nowakowska Katarzyna
rocznik 2003 II miejsce- Królikiewicz Julia; III miejsce- Izdebska Martyna;
IV miejsce- Monika Kuźma; V miejsce-Kiedas Gabriela
rocznik 2002 V miejsce-Klaudia Staciwa
W drugiej dziesiątce uplasowały się : Sawicka Wiktoria,Szwarc Julia, Marciniak Dominika i Kowalska Wiktoria. Te najmłodsze lekkoatletki uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez S.Szwarca i K.Mańkowskiego. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom.

Log in or create an account