log in

Aktualności

UKS Barnim z medalem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

Wyróżniony UKS  Barnim z medalem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

W sobotę 12 września na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Szczecinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. Kolejny udany start zaliczyli zawodnicy UKS Barnim. Trzecie miejsce i brązowy medal na dystansie 300m wywalczył Zbigniew Adamkiewicz. Przebiegł dystans w czasie 37:99 s, ustanowił nowy rekord życiowy i uzyskał III klasę sportową. Na dodatkowe słowa uznania zasługuje fakt, że Zbyszek startował w tym dniu również na dystansie 100m w ścisłym finale zajął wysokie czwarte miejsce pokonując dystans| w czasie 12:09 s. Kolejny raz rekord życiowy ustanowił Maciej Pastuszka, 600 m przebiegnięte w czasie 1:31:80 min pozwoliło na zajęcie piątego miejsca. Optymistycznie należy spojrzeć na progres, który widać u Maćka ze startu na start co potwierdzają nowe życiówki (oby tak dalej). Dokładnie na tej samej wysokiej piątej pozycji, również na dystansie 600 m bieg swój ukończyła Julia Laskowska (1:45:48 min). Na dalszych miejscach ale z rekordami życiowymi biegi swe ukończyli Olivia Reinch (600m 1:48:91 min) i Hubert Motyl (300m 41:31 s). Wszystkim startującym zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych startach.
Tego samego dnia na szczecińskim stadionie rozegrany został bieg w ramach mitingu na dystansie 800 m, zwyciężył zawodnik UKS Barnim Goleniów Michał Rozmys. Michał uzyskując świetny wynik 1:49:30 min, ustanowił tym samym nowy rekord życiowy czego również serdecznie gratulujemy.

Log in or create an account