log in

Aktualności

Michał Rozmys wicemistrzem Polski

Wyróżniony Na zdjęciu od lewej stoją: Michał Rozmys, Jacek Kostrzeba, Karol Konieczny i Michał Knapik. Na zdjęciu od lewej stoją: Michał Rozmys, Jacek Kostrzeba, Karol Konieczny i Michał Knapik.

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski, rozgrywanych w dniach 5-6 września 2015r. w Białymstoku, zawodnik UKS Barnim Goleniów, Michał Rozmys wywalczył tytuł wicemistrza Polski do lat 23 na dystansie 800m. Podopieczny trenera Jacka Kostrzeby, uzyskał wynik 1:50,88 i uległ zaledwie o 0,03 sekundy wielokrotnemu reprezentantowi Polski, zawodnikowi WKS Zawisza Bydgoszcz, Karolowi Koniecznemu.

Warto dodać, że Michał ma zaledwie 20 lat i w kategorii młodzieżowców będzie startował jeszcze przez najbliższe 2 lata. Serdecznie gratulujemy zawodnikowi i jego trenerowi.

Log in or create an account