log in

Aktualności

Sportowe podsumowanie roku 2014

Wyróżniony Sportowe podsumowanie roku 2014

W czwartek 23 kwietnia, w sali sesyjnej sejmiku województwa zachodniopomorskiego w Szczecinie, najlepsi sportowcy reprezentujący kluby z Pomorza Zachodniego oraz ich trenerzy odebrali nagrody Marszałka Województwa za wyniki osiągnięte w roku 2014. Wyróżnienia zostały wręczone podczas corocznej gali „Sportowe Podsumowanie Roku". W imieniu władz urzędu marszałkowskiego z zawodniczkami i zawodnikami spotkał się marszałek Olgierd Geblewicz, wicemarszałek Jarosław Rzepa, przewodnicząca Sejmiku Województwa Teresa Kalina oraz senatorowie: Sławomir Preiss i Norbert Obrycki. Wśród blisko 80 zaproszonych gości: medalistów mistrzostw Świata i Europy w różnych kategoriach wiekowych, trenerów i działaczy, znalazło się czworo przedstawicieli naszego miasta a konkretnie klubu UKS Barnim Goleniów.

Byli to Ewa Durska i jej trener Waldemar Nowotny oraz Krystian Zalewski ze swoim szkoleniowcem Jackiem Kostrzebą. W sumie nagrodzono 31 sportowców i szkoleniowców. Oprócz zawodniczek, zawodników i ich trenerów uhonorowane zostali także, czołowe kluby w regionie, najlepsze gminy i powiaty oraz najbardziej usportowione szkoły Pomorza Zachodniego. Naszym zawodnikom i ich trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w bieżącym roku.

Log in or create an account