log in

Aktualności

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

Wyróżniony Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

Udany start zawodników UKS Barnim Goleniów w indywidualnych mistrzostwach powiatu goleniowskiego w biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjów.

W rozegranych w dniu 09.04.2015r. mistrzostwach, sporo sukcesów odnotowali nasi zawodnicy. Rywalizację dziewcząt szkół podstawowych na dystansie 756 m zwyciężyła Zosia Zasuwa kończąc bieg przed swoimi koleżankami z klubu , które uplasowały się na dalszych pozycjach Anastazja Gliwińska była czwarta, Rombel Wiktoria – piata, Łuczak Wiktoria,Żuralska Sara i Lewicka Wiktoria były kolejno ósma, dziewiąta i dziesiąta. Wśród gimnazjalistek biegających na dystansie 1000 m, pierwsze cztery miejsca przypadły zawodniczkom UKS Barnim. Zwyciężyła Julia Laskowska przed Olivią Reinsch, Jessicą Mścichowską i Justyną Leszczyńską. Biegnąc na dłuższym dystansie tj. 1756 m na trzecim miejscu swój bieg ukończyła Julia Olesińska, czwarta była Karolina Kwiatkowską a piąta Boba Wiktoria. Bezkonkurencyjny na dystansie 1512 m gimnazjalistów był Maciej Pastuszka, wygrywając swój bieg z dużą przewagą nad pozostałymi. Czwarte miejsce w biegu na dystansie 2268 m wywalczył Patryk Soszyński.

Log in or create an account