log in

Aktualności

Krystian Zalewski drugi w plebiscycie Kuriera

Wyróżniony Krystian Zalewski drugi w plebiscycie Kuriera

W poniedziałkowy wieczór, 22 grudnia, w restauracji Grey w Szczecinie, odbyła się uroczysta gala, na której ogłoszone zostały wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca roku 2014 w województwie zachodniopomorskim. Organizatorem tego najstarszego plebiscytu w naszym regionie była redakcja Kuriera Szczecińskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Urząd Miasta Szczecina i Szczeciński Klub Olimpijczyka. Po raz pierwszy w historii jednym z nominowanych do tytułu sportowca roku ziemi szczecińskiej był zawodnik UKS Barnim Goleniów, Krystian Zalewski - tegoroczny wicemistrz Europy w biegu na 3000m z przeszkodami.

Jak się ostatecznie okazało, zwycięzcą tegorocznej, 61-ej edycji plebiscytu został Damian Zieliński – wicemistrz Europy w kolarstwie torowym (Piast Szczecin). Na drugim miejscu znalazł się nasz zawodnik, Krystian Zalewski. Trzecia lokata przypadła w udziale skoczkowi o tyczce, Piotrowi Liskowi (OSOT Szczecin). To bez wątpienia duży sukces i wyróżnienie naszego przeszkodowca. Mamy nadzieją, że Krystian w kolejnych latach będzie odnosił równie duże sukcesy, dzięki czemu będziemy mogli oglądać go wśród najlepszych sportowców naszego województwa i Polski.

plebiscyt2

Log in or create an account