log in

Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Wyróżniony Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W niedzielę, 14.09.2014r. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w lekkiej atletyce. Podczas zawodów rywalizowali najlepsi zawodnicy województw zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. W śród nich 5-cio osobowa reprezentacja UKS Barnim Goleniów. Najlepiej z naszych młodych zawodników wypadł Jarek Gościło, który w pchnięciu kulą zajął 3 miejsce wynikiem 12,82 m.

Ola Idziaszczyk w biegu eliminacyjnym na 100m, zajęła 3 miejsce z wynikiem 13,43” dzięki czemu awansowała do biegu finałowego, w którym ostatecznie zajęła VI miejsce. Julia Laskowska uplasowała się na dystansie 300m na 12 pozycji z czasem 46,11s. Również na dystansie 300m wystartował Zbyszek Adamkiewicz, który wynikiem 40,78” ustanowił swój rekord życiowy, uzyskany wynik pozwolił na zajęcie 12 miejsca. Kacper Musialski wystartował w biegu na dystansie 100m i uzyskał czas 13,15” zajmując ostatecznie 19 miejsce. Trenerem w/w zawodników jest Waldemar Nowotny.

Log in or create an account