log in

Aktualności

Filip i Marcel jadą na Mistrzostwa Europy!

Wyróżniony Filip i Marcel jadą na Mistrzostwa Europy!

Nasi żeglarze wywalczyli awans do żeglarskich Mistrzostw Europy w klasie Optimist, które odbędą się w dniach 15-22 lipca 2016 we włoskiej miejscowości Crotone. Chłopcy znaleźli się w ośmioosobowej kadrze Polski, wyłonionej po trzech krajowych eliminacjach. Dla Marcela (15 lat) będzie to debiut w tak ważnej imprezie
i jednocześnie doskonałe ukoronowanie całej jego dotychczasowej kariery sportowej na Optimiście (ze względu na wiek jest to jego ostatni sezon w tej klasie.
Filip (13 lat) po raz kolejny udowodnił, że jest czołowym zawodnikiem w Polsce, a doświadczenie zdobyte w ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata w Dziwnowie, na pewno pomoże mu w rywalizacji o najwyższe miejsca w regatach.

Wyniki naszych zawodników ostatniej eliminacji w Dziwnowie:

3 miejsce - Filip MIłoszewski
10 miejsce - Marcel Misiaszek
12 miejsce - Maksymilian Cymerman
54 miejsce - Joanna Cymerman
56 miejsce - Adrianna Skrzecz
startowało - 138 zawodników i zawodniczek.

pełne wyniki regat: http://2016.sailingnet.pl/dziwnowA/results.html

Log in or create an account