log in

Aktualności

KINDER + SPORT - Turniej eliminacyjny w piłce siatkowej dwójek dziewcząt

Wyróżniony KINDER + SPORT - Turniej eliminacyjny w piłce siatkowej dwójek dziewcząt

          Prezes UKS BARNIM Goleniów oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie serdecznie zapraszają miłośników piłki siatkowej, rodziców i całe rodziny dnia 17 lutego 2018, godz. 10.20 na halę sportową OSiR ul. C. K. Norwida 1 w Goleniowie na Turniej eliminacyjny w piłce siatkowej dwójek dziewcząt KINDER + SPORT. Wstęp wolny.

           Projekt Kinder + Sport to promowanie zdrowej rozrywki wśród dzieci. Program już podczas swojej pierwszej edycji włączył aż 22 000 młodych osób w rozgrywki. W ciągu ośmiu lat zyskiwał na popularności i w ostatniej edycji w programie udział wzięło ok 40 000 młodych zawodników i zawodniczek. Program wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ferrero Polska, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Polski Związek Piłki Siatkowej, JM Marketing Group, agencję reklamową Communication Unlimited oraz Fundację Polska Siatkówka.

          Dzięki wiedzy i współpracy partnerów, udaje się realnie tworzyć, wpływać na edukację w zakresie sportu i zdrowego stylu życia poprzez włączanie do zabawy jak największej ilości młodzieży. Nieprzypadkowo postawiono na siatkówkę, czyli popularny sport, w którym Polska odnosi sukcesy, niezależnie od płci. Aktualnie program rozszerzony jest o inicjatywy także w innych dyscyplinach: pływanie i żeglarstwo.

Szczegóły programu w zakresie piłki siatkowej na stronie KINDER + SPORT.

HARMONOGRAM

 

Log in or create an account