log in

Aktualności

„Mini” siatkarki Barnima po raz trzeci z rzędu Mistrzyniami Województwa!

Wyróżniony „Mini” siatkarki Barnima po raz trzeci z rzędu Mistrzyniami Województwa!

Od 2014 r. podopieczne Anny Gołębiowskiej – Emilia Kurnikowska i Gabriela Jabłońska nie mają sobie równych w województwie zachodniopomorskim. Tytuł mistrzowski tym razem przypadł w kategorii czwórek. Sukces ogromny tym bardziej, iż obie dziewczynki otrzymały powołania na zgrupowanie kadry wojewódzkiej przed zbliżającym się turniejem Nadzieii Olipmijskich. Dodatkowo Emilia Kurnikowska została wybrana MVP finałowego turnieju MINI VOLEY CUP.

W turnieju 19 maja w Gryficach wystartowało 10 zespołów , które przebrnęły przez eliminacje regionalne aby w Finale walczyć o medale , nagrody a przede wszystkim o awans do Turnieju Ogólnopolskiego "Kinder + Sport", który zostanie rozegrany na początku lipca w Częstochowie.
Najlepsze okazały się siatkarki Barnima Goleniów wsparte siatkarkami z GTS "PLAS" Gryfice. Zespół duetu trenerskiego Anny Gołębiowskiej i Przemysława Melnika okazał się bezkonkurencyjny i bezapelacynie zajął I miejsce. Na drugim miejscu uplasowały się siatkarki UKS "ORLIKI" Szczecin / trener A. Kuś/ a na 3 miejscu zameldowały się zawodniczki z UKS OPP Powiat Kołobrzeski / trener P. Bogdanowicz/.
Zespół nasz został połączony z GTS Plas Gryfice ze względów czysto sportowych, by osiągnąć jak najlepszy wynik na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Pierwszy cel, który założyliśmy z trenerem z Gryfic, został wykonany – mówi trenerka goleniowianek Anna Gołębiowska – miejmy nadzieję, że szczęście tym razem dopisze i będziemy mogli czymś więcej się pochwalić, że dziewczęta pokażą na co je stać. Teraz skupiamy się na wspólnych treningach i turniejach w których w dalszym ciągu się zgrywamy.
Zespół Goleniów/Gryfice wystąpił w składzie: Emilia Kurnikowska, Gabriela Jabłońska, Julia Dmiterczuk, Amelia Manturuk, Wiktoria Kaczmarczyk, Amelia Mila.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU "CZWÓREK" dziewcząt w Gryficach:
1 miejsce: UKS BARNIM Goleniów / GTS "PLAS" Gryfice
2 miejsce: UKS "ORLIKI" Szczecin
3 miejsce: UKS OPP Powiat Kołobrzeski
4 miejsce: UKS "POGODNO" Szczecin
5 miejsce: KS "STOCZNIA" M&W Darłowo
6 miejsce: SP nr 18 Koszalin
7 mjiesce: KS " IRAS - AGROFREEZE" Czaplinek
8 miejsce:SP nr 74 Szczecin
9 miejsce: AMPS Kołobrzeg
10 miejsce: GTS "PLAS" II Gryfice

Najlepsza zawodniczka: MVP EMILIA KURNIKOWSKA – Goleniów/Gryfice
Najlepsza Atakująca: Julia Dmiterczuk – Goleniów/Gryfice
Najlepsza Zagrywająca: Nikola Stefaniak - OPP Kołobrzeg
Najlepsza Rozgrywająca: Kinga Raburska - „Orliki” Szczecin
Najlepsza Przyjmująca: Nicola Stachniak – OPP Kołobrzeg

Log in or create an account