log in

Aktualności

III Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt – Szczecin 2015

Wyróżniony III Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt – Szczecin 2015

W dniach 11-12 kwietnia 2015  odbył się III Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii czwórek – Szczecin 2015, organizowany przez UKS Pogodno SP 48 Szczecin, UKS Orliki, UKS Kasztanek.


Turniej rozgrywany był w hali sportowej Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu na trzech równoległych boiskach. Otwarcie turnieju uświetniły zawodniczki KS Chemik Police Aleksandra Jagiełło i Agnieszka Rabka, które w imieniu klubu przekazały nagrody i zaprosiły wszystkich uczestników turnieju na mecz półfinałowy Chemik Police - Impel Wrocław na halę Azoty Arena. Turniej został otwarty przez radną miasta Szczecin, byłą reprezentantkę Polski w piłce siatkowej - Marię Liktoras.
W turnieju uczestniczyły 24 zespoły z samej czołówki - aktualny mistrz Polski MKS „Dwójka” Zawiercie, brązowy medalista SP Kosieczyn i takie zespoły jak MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, SP 13 Tomaszów Mazowiecki, MTS SP 6 Kwidzyn, SP 220 Atena Warszawa, MOS Wieliczka, UKS Źródełko Katowice, MKS Czechowice-Dziedzice,  w tym z naszego województwa UKS Volley Wałcz, UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg, SP 18 Koszalin, UKS Barnim Goleniów, UKS Golczewita Golczewo i zespoły gospodarzy  UKS Pogodno SP 48 Szczecin, UKS Orliki i UKS Kasztanek. W meczu finałowym spotkał się zespół SP Kosieczyn I z drużyną gospodarzy UKS Pogodno SP 48 Szczecin II. Po zaciętej rywalizacji I miejsce w turnieju zdobyły dziewczęta ze Szczecina.
Nasze zawodniczki dzielnie walczyły przez dwa dni turnieju występując w nieco innych składach każdego dnia. Pograły zarówno piąto- i szóstoklasistki. Wynik końcowy zadowala zważając na ogromnie wysoki poziom turnieju. Brawa dla organizatorów za fantastyczne zawody i niesamowite nagrody dla uczestniczek i trenerów.
Skład zespołu: Emilia Kurnikowska, Gabriela Jabłońska, Anna Panek, Weronika Szydlik, Emilia Barszczak, Wiktoria Bednarek, Kornelia Pawlak i Hanna Bohdaniec.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
MIEJSCE 1: UKS Pogodno SP 48 Szczecin I
MIEJSCE 2: SP Kosieczyn I
MIEJSCE 3: MKS "Dwójka Zawiercie" I
MIEJSCE 4: SP 6 Kwidzyn
MIEJSCE 5: MUKS Dargfil Tomaszów Maz. I
MIEJSCE 6: MKS MOS Wieliczka I
MIEJSCE 7: MKS Czechowice-Dziedzice
MIEJSCE 8: MUKS Dargfil Tomaszów Maz. II
MIEJSCE 9: MKS MOS Wieliczka II
MIEJSCE 10: SP Kosieczyn II
MIEJSCE 11: UKS Golczewita Golczewo
MIEJSCE 12: UKS Orliki Szczecin I
MIEJSCE 13: SP18 Koszalin
MIEJSCE 14: UKS Barnim Goleniów
MIEJSCE 15: SP 220 Atena Warszawa
MIEJSCE 16: UKS OPP Powiat Kołobrzeski
MIEJSCE 17: UKS Volley Wałcz
MIEJSCE 18: UKS Źródełko Katowice
MIEJSCE 19: SP 13 Tomaszów Maz.
MIEJSCE 20: UKS Kasztanek Szczecin I
MIEJSCE 21: UKS Orliki Szczecin II
MIEJSCE 22: UKS Pogodno SP 48 Szczecin II
MIEJSCE 23: MKS "Dwójka Zawiercie" II
MIEJSCE 24: UKS Kasztanek Szczecin II

Log in or create an account