log in

Aktualności

Szybki awans!

Wyróżniony Szybki awans!

W dniu 21 marca 2015r w Gryficach odbyły się pierwsze eliminacje do turnieju głównego KINDER SPORT +. Piękny obiekt sportowy jakim może się pochwalić miejski klub PLAS Gryfice pomieścił zawodniczki z dwóch kategorii wiekowych: trójek i czwórek. Oprócz naszych goleniowianek w turnieju startowały zespoły z Golczewa, Gryfic, Łobza, Kamienia Pomorskiego i Trzebiatowa. W kategorii trójek reprezentantki Barnima Emilia Kurnikowska, Gabriela Jabłońska i Anna Panek bez większych problemów przeszły zarówno przez eliminacje jak i potyczki finałowe zajmując pierwszą lokatę i awans do turnieju wojewódzkiego. Natomiast starsze siatkarki szóstoklasistki Emilia Barszczak, Weronika Szydlik, Wiktoria Bednarek, Kornelia Pawlak i Hanna Bohdaniec musiały trochę bardziej powalczyć by zapewnić sobie awans.

W końcówkach seta bardzo mocno się mobilizowały i to zaowocowało drugim, również premiowanym do finału miejscem. Tak więc pzry okazji jednego wyjazdu mamy dwa zespoły w finale wojewódzkim. Trenerki bardzo zadowolone z gry liczą na wysokie lokaty w Mistrzostwach Województwa. Oby się powiodło.

Log in or create an account