log in

Aktualności

UKS BARNIM z wizytą w województwie dolnośląskim

Wyróżniony UKS BARNIM z wizytą w województwie dolnośląskim

W dniach 6-7 2015 r. marca odbył się XVII Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Gminy Milicz, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Miliczu oraz UKS Dwójka Milicz. Turniej rozgrywany był na trzech salach gimnastycznych, na których łącznie grało aż 68 drużyn w trzech kategoriach wiekowych. Województwo zachodniopomorskie oprócz goleniowianek reprezentowały siatkarki z Wałcza, Szczecina i Kołobrzegu. Mecze sędziowali uczniowie SOS-u mieszczącego się przy Gimnazjum w Miliczu, byli uczniowie z klas sportowych Dwójki. Otwarcie turnieju uświetnił występ duetu Paweł Rząsa i Marcin Szafran uczestnicy programu Must Be The Music oraz instruktorka Zumby - Asia Ludwiczak, która rozgrzała siatkarki tanecznym krokiem.

Nasze zawodniczki startowały w kategorii klas 5 czyli trójek. Od piątkowego poranka goleniowianki walczyły o awans do finałowej ósemki. Cel został osiągnięty, dziewczęta po jednej porażce z Jastrzębiem Zdrój zajęły drugą pozycję w grupie i zameldowały się w finale. Najważniejsze mecze rundy finałowej zaczęły się tegoż samego dnia z pozytywnym efektem. Siatkarki Barnima Pokonały rywalki z Krakowa i Wieliczki wynikiem 2:0. Dzień później nasze zawodniczki musiały rozegrać aż 5 spotkań. Początek bardzo efektowny i 2:0 w meczu z gospodyniami. Drugi mecz miał być rewanżem z grupy niestety w końcówkach setów goleniowianki nie opanowały emocji i po raz kolejny musiały uznać wyższość jastrzębianek. Kolejne trzy mecze to dość dobra gra z dobrym efektem końcowym.

Cały turniej zaliczamy do udanych. Drugie miejsce cieszy, aczkolwiek daje lekki niedosyt. Tak czy inaczej Emilii Kurnikowskiej, Gabrysi Jabłońskiej, Julii Zacha i Ani Panek gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYNIKI KOŃCOWE:

 

Klasyfikacja końcowa klas IV

 1. MKS MOS Wieliczka I
 2. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I
 3. MKS MOS Wieliczka III
 4. SP Kosieczyn I
 5. SP 87 Kraków I
 6. SP 87 Kraków II
 7. UKS Dwójka Milicz I
 8. UKS Trójka Sulechów I
 9. MKS MOS Wieliczka II
 10. UKS Pogodno SP 48 Szczecin
 11. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki II
 12. MUKS Sari Żory II
 13. MUKS Sari Żory I
 14. UKS Ares Nowa Sól I
 15. UKS Polon Krotoszyn II
 16. UKS Polon Krotoszyn I
 17. SP Kosieczyn II
 18. UKS Dwójka Milicz II
 19. UKS 22 Kraków I
 20. UKS 22 Kraków II
 21. SP 6 Kołobrzeg
 22. UKS Volley Wałcz I
 23. UKS Dwójka Milicz
 24. UKS Trójka Sulechów II
 25. UKS Volley Wałcz II
 26. UKS Ares Nowa Sól II
 27. PSP 11 Kędzierzyn- Koźle I
 28. UKS Dwójka Milicz III
 29. UKS Dwójka Milicz IV

Klasyfikacja końcowa klas V

 1. SP 6 Jastrzębie Zdrój I
 2. UKS BARNIM Goleniów I
 3. UKS 22 Kraków I oraz UKS Volley Wałcz I
 4. UKS Dwójka Milicz I
 5. PSP 11 Kędzierzyn Koźle I
 6. SP 87 Kraków I
 7. MKS MOS Wieliczka I
 8. SP Kosieczyn I
 9. UKS Sari Żory I
 10. UKS Volley Wałcz II
 11. UKS Dwójka Milicz II
 12. SP 1 Sulechów
 13. UKS Trójka Sulechów III
 14. MUKS Sari Żory II
 15. UKS Dwójka Milicz III
 16. SP 6 Jastrzębie Zdrój II
 17. SP 8 Krotoszyn I
 18. UKS Trójka Sulechów I
 19. UKS Trójka Sulechów II
 20. SP 8 Krotoszyn II
 21. SP 87 Kraków II
 22. PSP 11 Kędzierzyn Koźle II

Klasyfikacja końcowa klas VI

 1. SP Kosieczyn
 2. UKS Pogodno SP 48 Szczecin
 3. MKS MOS Wieliczka I
 4. PSP 11 Kędzierzyn- Koźle I
 5. UKS Ares Nowa Sól II
 6. MKS MOS Wieliczka II
 7. UKS Volley Wałcz
 8. UKS Trójka Sulechów I
 9. UKS Trójka Sulechów II
 10. SP 87 Kraków
 11. MLKS Echo Twardogóra
 12. UKS 22 Kraków
 13. OPP Kołobrzeg
 14. UKS Dwójka Milicz I
 15. PSP 11 Kędzierzyn- Koźle II
 16. UKS Dwójka Milicz II
 17. UKS Ares Nowa Sól I

Log in or create an account