log in

Aktualności

Udane przetarcia w Sulechowie!

Wyróżniony Udane przetarcia w Sulechowie!

W dniu 6 grudnia br. w Sulechowie odbył się Mikołajkowy Turniej mini piłki siatkowej dziewcząt. Do tegoż siatkarskiego miasteczka zjechały się zespoły m.in. z Szlichtyngowej, Nowej Soli, Szczecina, Drezdenka, Murowanej Gośliny. Rywalizowano w trzech grupach wiekowych, a mianowicie dwójki, trójki i czwórki, UKS Barnim w każdym z nich miał swoje przedstawicielki.
W kategorii dwójek wystartowały dwa nasze zespoły Barnim I – Nikola Parada, Paulina Zacha oraz Barnim II – Justyna Pełnikowska, Monika Praszczyk, które spisały się znakomicie. Spośród 21 drużyn Barnim I zajął 2 miejsce a Barnim II najbardziej nielubiane przez sportowców 4 miejsce. Mimo wszystko debiut najmłodszych siatkarek można zaliczyć do jak najbardziej udanych.

W kategorii trójek barwy klubu reprezentowały Emilia Kurnikowska, Gabriela Jabłońska, Julia Zacha, Anna Panek, Laura Pomocka. Dziewczęta musiały stawić czoła mocnym przeciwnikom, jednakże wyszły ze wszystkich potyczek zwycięsko zapewniając sobie pierwsze miejsce spośród 16 zespołów. Na uwagę również zasługuje fakt iż nasza zawodniczka Emilia Kurnikowska została wybrana najlepszą zawodniczką całego turnieju.

W „najstarszej" kategorii a mianowicie w czwórkach również Branim nie miał się czego powstydzić. Goleniowianki osłabione brakiem podstawowej zawodniczki Weroniki Szydlik walczyły dzielnie stawiając czoła kolejnym rywalkom. Na 16 zepołów nasze siatkarki troszkę pechowo ale na własne życzenie zajęły wysokie 4 miejsce. Szóstoklasistki wystąpiły w składzie Emilia Barszczak, Hanna Bohdaniec, Wiktoria Bednarek i Kornelia Pawlak.

Turniej zaliczony do jak najbardziej udanych. Wszystkim dziewczynkom i trenerkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 


Kolejność końcowa:

Dwójki
1. Szlichtyngowa I
2. UKS Barnim I Goleniów
3. SP 3 Sulechów II
4. UKS Barnim II Goleniów
5. Drezdenko I
6. Szlichtyngowa II
7. Ares Nowa Sól I
8. SP 3 Sulechów IV
9. Ares II
10. Murowana Goślina I
11. SP 3 Sulechów III
12. SP 3 Sulechów I
13. Drezdenko II
14. SP 1 Sulechów III
15. Drezdenko III
16. SP 1 Sulechów I
17. SP 1 Sulechów II
18. Ares IV
19. Ares III
20. Szlichtyngowa II
21. Szlichtyngowa III

Trójki
1. UKS Barnim Goleniów
2. Szlichtyngowa I
3. UKS Orliki Szczecin I
4. SP 48 Szczecin
5. SP 3 Sulechów I
6. SP 3 Sulechów II
7. Murowana Goślina I
8. Drezdenko II
9. UKS Orliki Szczecin II
10. Drezdenko I
11. SP 1 Sulechów I
12. Murowana Goślina II
13. SP 3 Sulechów III
14. Ares Nowa Sól I
15. SP 1 Sulechów II
16. Drezdenko III

Czwórki
1. Szlichtyngowa I
2. SP 3 Sulechów I
3. UKS Orliki Szczecin
4. UKS Barnim Goleniów
5. Ares Nowa Sól I
6. Murowana Goślina I
7. SP 3 Sulechów II
8. SP 1 Sulechów II
9. SP 1 Sulechów I
10. Drezdenko I
11. Ares Nowa Sól II
12. Szlichtyngowa II
13. Ares Nowa Sól III
14. Murowana Goślina II
15. SP 1 Sulechów III
16. Drezdenko I

Log in or create an account