log in

Aktualności

Pierwsza porażka w sezonie

Wyróżniony Pierwsza porażka w sezonie

8 listopada UKS Barnim Goleniów rozegrał kolejny mecz na ligowych parkietach. Tym razem nasze zawodniczki grały na wyjeździe z zespołem Chemika Police. Po zaciętym, pięciosetowym meczu Goleniowianki poniosły pierwszą porażkę w sezonie.

W pierwszym secie dzięki swojej dobrej grze zawodniczki Barnima pewnie zwyciężyły. Kolejny set padł łupem Policzanek, trzeci wygrały Goleniowianki, a czwarty ponownie zespół Chemika. Na przestrzeni tych setów gra obu zespołów falowała. W tie-breaku Goleniowianki na początku uzyskały przewagę, a pod koniec miały dwie piłki meczowe, których jednak nie udało się wykorzystać i ostatecznie to drużyna z Polic mogła cieszyć się ze zwycięstwa.

Skład: Weronika Nowak, Michalina Herba, Ewa Mackiewicz, Alicja Juszczak, Martyna Kowalska, Aleksandra Kozak, Marta Greczan, Karolina Łęcka, Julia Szadkowska, Karolina Pawelec, Jadwiga Herba, Anna Kurp.
Wyjściowa szóstka: Kowalska, Kozak, Mackiewicz, Greczan, Nowak, Juszczak, Szadkowska (L) oraz Pawelec, Herba.

W kolejnym meczu UKS Barnim zmierzy się z zespołem UKS Libero Wałcz. Odbędzie się on w niedzielę 16 listopada o godz. 12 w hali OSiR w Goleniowie. Serdecznie zapraszamy!

Log in or create an account