log in

Aktualności

Drugie zwycięstwo Barnima!

Wyróżniony Drugie zwycięstwo Barnima!

W niedzielę 26 października zawodniczki UKS Barnim Goleniów rozegrały mecz drugiej kolejki Zachodniopomorskiej Ligi Kadetek. Na własnym parkiecie Goleniowianki podejmowały zespół UKS „Osiemnastka” Szczecin i po emocjonującym meczu ostatecznie zwyciężyły 3:2.

Pierwszy set to bardzo dobra gra naszego zespołu w polu zagrywki. Rywalki miały duże problemy z przyjęciem i ostatecznie set zakończył się wynikiem 25:8 dla Barnima. W kolejnej partii zawodniczki „Osiemnastki” nawiązały bardziej wyrównaną walkę, jednak Goleniowianki i tym razem były górą, zwyciężając 25:21. Kolejne dwie odsłony meczu nasze zawodniczki przegrały popełniając bardzo dużo błędów własnych i o losach spotkania decydował tie-break. W piątym secie toczyła się wyrównana walka, jednak w końcówce większy spokój zachował zespół Barnima i mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Skład: Weronika Nowak, Paulina Górska, Michalina Herba, Ewa Mackiewicz, Alicja Juszczak, Martyna Kowalska, Aleksandra Kozak, Katarzyna Kolasa, Marta Greczan, Karolina Łęcka, Julia Szadkowska, Karolina Pawelec, Jadwiga Herba, Anna Kurp.
Wyjściowa szóstka: Kowalska, Kozak, Mackiewicz, Greczan, Nowak, Juszczak, Szadkowska (L) oraz Górska, Herba.

Kolejny mecz ligowy Goleniowianki rozegrają 8 listopada w Policach.

Log in or create an account