log in

Aktualności

Obóz sportowy za nami!

Wyróżniony Obóz sportowy za nami!

W dniach 18.10.-28.10.2014 w Szczecinku nasze siatkarki uczestniczyły w obozie sportowym. To już kolejny raz Barnim trenował w tym pięknym miasteczku. Jak widać nie możemy się z nim rozstać ; ) !!! Dziewczęta podzielone na trzy sekcje dzielnie trenowały po dwa a nawet i trzy razy dziennie pod okiem swoich trenerów. Zajęcia przeplatane były drobnymi aczkolwiek odprężającymi zajęciami. Udało nam się skorzystać z basenu, najmłodsze siatkarki popłynęły w rejs stateczkiem po pięknym jeziorze Trzesiecko, grupa średnia skorzystała z przejażdżki rowerowej dookoła tegoż samego jeziora a najstarsze zawodniczki przepłynęły ów jezioro kajakami.

Oprócz tych atrakcji grupy młodsze uczestniczyły w podchodach zakończonych wizytą na wieży Bismarca.
Nasze obozy mają to do siebie że na każdym z nich chrzcimy „świeżutkie” sportsmenki na pełnoprawne adeptki siatkówki. W tym roku chrzest (jak i we wszystkich innych) odbył się bez ofiar. Wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi oprócz tych oczywiście, które musiały posprzątać korytarz po całej imprezie. Współczujemy!

Wszyscy wróciliśmy cali i zdrowi - oprócz Kasi ; ) i jej skręconej kostki, aczkolwiek mocno zmęczeni (przynajmniej trenerzy). Obóz zaliczamy do udanych!!!

P.S Zdjęcia z obozu w późniejszym terminie „fotoshop” się zepsuł :)

Log in or create an account