log in

Aktualności

KINDER + SPORT - Turniej eliminacyjny w piłce siatkowej dwójek dziewcząt

          Prezes UKS BARNIM Goleniów oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie serdecznie zapraszają miłośników piłki siatkowej, rodziców i całe rodziny dnia 17 lutego 2018, godz. 10.20 na halę sportową OSiR ul. C. K. Norwida 1 w Goleniowie na Turniej eliminacyjny w piłce siatkowej dwójek dziewcząt KINDER + SPORT. Wstęp wolny.

           Projekt Kinder + Sport to promowanie zdrowej rozrywki wśród dzieci. Program już podczas swojej pierwszej edycji włączył aż 22 000 młodych osób w rozgrywki. W ciągu ośmiu lat zyskiwał na popularności i w ostatniej edycji w programie udział wzięło ok 40 000 młodych zawodników i zawodniczek. Program wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ferrero Polska, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Polski Związek Piłki Siatkowej, JM Marketing Group, agencję reklamową Communication Unlimited oraz Fundację Polska Siatkówka.

          Dzięki wiedzy i współpracy partnerów, udaje się realnie tworzyć, wpływać na edukację w zakresie sportu i zdrowego stylu życia poprzez włączanie do zabawy jak największej ilości młodzieży. Nieprzypadkowo postawiono na siatkówkę, czyli popularny sport, w którym Polska odnosi sukcesy, niezależnie od płci. Aktualnie program rozszerzony jest o inicjatywy także w innych dyscyplinach: pływanie i żeglarstwo.

Szczegóły programu w zakresie piłki siatkowej na stronie KINDER + SPORT.

HARMONOGRAM

 

Ogólnopolski finał Lekkoatletyka Dla Każdego

          W Toruniu, na największej hali lekkoatletycznej w Polsce wystartowało siedmiu zawodników UKS Barnim Goleniów. Wszyscy zaliczyli bardzo udane starty, niejednokrotnie bijąc własne rekordy życiowe.

Olimpia Kosek – I m-ce w konkurencji rzut piłką lekarską, rocznik 2006

Dawid Olesiński – II m-ce w biegu na 300m, rocznik 2004

Natalia Rzymczyk – II m-ce w biegu na 600m, rocznik 2004

Stanisław Golański – III m-ce w biegu na 1000m, rocznik 2003

Ola Jura – V m-ce w biegu na 60m, rocznik 2005

Julia Królikiewicz – VI m-ce w biegu na 600m, rocznik 2003

Szymon Białas – odnowienie urazu mięśniowego bezpośrednio przed startem, decyzją trenera Szymon przebiegł 300m asekuracyjnie, zdobywając istotne dla województwa punkty.

          Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy i liczymy na spektakularne zwycięstwa w przyszłości.

 

Na zdjęciu od lewej : Ola Jura,Julia Królikiewicz,Dawid Olesiński,Stanisław Golański,Szymon Białas,Natalia Rzymczyk,Olimpia Kosek.

Goleniów CUP 2017

          Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie serdecznie zaprasza wszystkie, obecne i byłe zawodniczki UKS BARNIM Goleniów na uroczystość otwarcia Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet Goleniów CUP 2017, podczas którego odbędzie się pożegnanie zawodniczki BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała, goleniowianki Joanny Staniuchy Szczurek, która swoją długoletnią przygodę z piłką siatkową rozpoczynała w Goleniowie, jako zawodniczka UKS BARNIM.

Uroczystość otwarcia Turnieju odbędzie się w piątek 22 września 2017 r. o godz. 19.00.

Log in or create an account