log in

Aktualności

Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce - dzień II

  • Napisane przez 
Wyróżniony Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce - dzień II

          W drugim dniu Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce w Białymstoku, reprezentanci UKS Barnim Goleniów zdobyli kolejne dwa złote medale. Michał Rozmys zwyciężył na dystansie 800m z wynikiem 1:45.70 i tym samym zapewnił sobie start w sierpniowych Mistrzostwach Świata w Londynie. Wynik ten jest jednocześnie rekordem Mistrzostw Polski. Swój drugi złoty medal na tych mistrzostwach wywalczył Krystian Zalewski, na dystansie 5000m uzyskał wynik 13:53,45. Tym samym Krystian obronił oba tytuły mistrzowskie sprzed roku. W biegu na dystansie 5000m pań, Mariola Ślusarczyk zajęła 7 miejsce, uzyskując wynik 16:32,55, poprawiając swój rekord życiowy o blisko pół minuty.

Log in or create an account