log in

Aktualności

3 medale Mistrzostw Polski Seniorów

Wyróżniony 3 medale Mistrzostw Polski Seniorów

W dniach 24-26.06.2016 w Bydgoszczy, na stadionie Z. Krzyszkowiaka, odbyły się 92.Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkiej atletyce. W czempionacie Polski doskonale spisali się zawodnicy naszego klubu. Krystian Zalewski wystartował na dwóch dystansach i dwukrotnie okazał się najlepszy, zdobywając dwa tytuły mistrza Polski, na 3000m z przeszkodami oraz 5000m. Drugi z naszych reprezentantów, Michał Rozmys, zdobył swój pierwszy medal w kategorii seniorów. Michał zajął 3 miejsce na dystansie 800m, ulegając jedynie Marcinowi Lewandowskiemu i Karolowi Koniecznemu. Dzięki bardzo dobrym startom obu naszych zawodników, UKS Barnim został sklasyfikowany na 20 miejscu (110 pkt.) wśród 106 sklasyfikowanych klubów. Szkoda, że w Mistrzostwach Polski, z powodu kontuzji, nie wystartowali Marek Skorupa i Ola Chałubek. Bez wątpienia ich start sprawiłby, że jako klub zajęlibyśmy jeszcze lepsze miejsce. Cóż, może za rok….
Serdeczne gratulacje dla Krystiana i Michała oraz ich trenera.

Pobierz klasyfikację klubów po 40 konkurencjach

Log in or create an account