log in

Aktualności

Klasa Laser w sekcji żeglarstwa UKS Barnim

Wyróżniony Klasa Laser w sekcji żeglarstwa UKS Barnim

W miniony weekend tj. 16-17.04 odbyły się w Lubczynie pierwsze, oficjalne treningi, nowo powstałej grupy Laser w sekcji żeglarstwa regatowego UKS Barnim. Tym samym zapewniamy ciągłość szkolenia zawodnikom kończącym karierę na Optimistach (do 15 lat) i zaczynamy etap szkolenia ukierunkowanego w naszej sekcji. O klasie i grupie Laser nieco więcej napiszemy w kolejnych artykułach, tymczasem zachęcam do obejrzenia galerii z pierwszych oficjalnych treningów w Lubczynie.


Za tydzień wyjeżdżamy z grupą A Optimist i Laserami do Dziwnowa na weekendowe zgrupowanie. Celem głównym będzie doskonalenie techniki żeglowania na fali a pobocznym dopieszczenie trymu sprzętu na kursach na wiatr. Będzie to ostatni etap przygotowań dla Optimiściarzy przed rozpoczynającymi się
w Pucku eliminacjami do Mistrzostw Świata i Europy - 29.04-01.05.2016.

Log in or create an account