log in

Aktualności

Sezon 2016 otwarty

Wyróżniony Sezon 2016 otwarty

Grand Prix Pomorza Zachodniego zakończone. Sezon 2016 oficjalnie otwarty. Dzisiaj tylko dwa wyścigi w bardzo słabym wietrze. Nasi zawodnicy potwierdzili, że wczorajsze wyniki nie były przypadkowe. Maks i Oskar awansowali, Filip i Marcel utrzymali pozycje a Antek zamienił się miejscami z Asią.

Podsumowując regaty cieszy fakt, że UKS Barnim ma jedną z silniejszych ekip w województwie zachodniopomorskim w klasie Optimist. W końcu na tych regatach stawili się zawodnicy z największych klubów żeglarskich naszego województwa. Liczymy na sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Dodatkowo bardzo intensywnie formuje się grupa Laserowców. Tempo jest zaskakujące. Mamy już 6 zawodników, którzy są głodni zwycięstw i gotowi podjąć nowe wyzwania. Jak widac skuteczne żeglarstwo regatowe mozna robic nie tylko w metropoliach...

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów a organizatorom regat miłego przyjęcia i licznych atrakcji po wyscigach.

Log in or create an account