log in

Aktualności

Kadra Narodowa Akademii Żeglarstwa

Wyróżniony Kadra Narodowa Akademii Żeglarstwa

Aż trzech żeglarzy z UKS Barnim znalazło się w kadrze narodowej akademii regatowej żeglarstwa, Polskiego Związku Żeglarskiego. Filip Miłoszewski, Marcel Misiaszek i Maksymilian Cymerman. Akademia regatowa jest bezpośrednim zapleczem kadry narodowej PZŻ-tu, do której powoływani są zawodnicy uzdolnieni sportowo.

Objęci są programem przygotowań do udziału w zawodach międzynarodowych w kategoriach juniorów i młodzieżowców. Filip w zeszłym roku był reprezentantem Polski w Mistrzostwach Świata w klasie Optimist. Marcel nieznacznie przegrał w eliminacjach do Mistrzostw Europy a Maks stale robi postępy czego dowodem jest jego powołanie do kadry. Całej trójce życzymy sukcesów
w Polsce i za granicą w rozpoczynającym się niedługo sezonie 2016.

Log in or create an account