log in

Aktualności

8. w Polsce, 1. w zachodniopomorskim!

Wyróżniony 8. w Polsce, 1. w zachodniopomorskim!

Sailingnet opublikowało ranking PSKO za sezon 2015. Nasz klub zajął 8 miejsce na 78 sklasyfikowanych w całej Polsce. Wielki sukces małego klubu, na który zapracowali zawodnicy, trenerzy i rodzice. Ogromna satysfakcja tym bardziej, że jesteśmy pierwsi w tym rankingu z województwa zachodniopomorskiego. Gratulacje!

Wygraliśmy z zaprzyjaźnionym klubem z Kamienia Pomorskiego i zdeklasowaliśmy wszystkie kluby ze Szczecina. Jest to efekt systematycznej pracy od podstaw z najmłodszymi adeptami żeglarstwa na każdym etapie szkolenia. W przyszłym roku postaramy się poprawić wynik a tymczasem przenieśliśmy się do sali gimnastycznej i wykładowej, gdzie pracujemy nad sprawnością fizyczną i utrwalaniem wiedzy żeglarskiej. A już na początku lutego 2016 zaczynamy kolejny sezon. Tym razem rozpoczniemy przygotowania w Hiszpańskiej miejscowości Palamos."

Oto link do pełnego rankingu: http://www.psko.pl/2015/ranking/teamrank.php

Log in or create an account