log in

Aktualności

Finał Energa Cup za nami

Wyróżniony Finał Energa Cup za nami

Sopot okazał się szczęśliwy dla dwóch naszych finalistów tych regat. Filip zajął 11 a Marcel 13 miejsce. Dzięki temu uzyskali stypendia sportowe ufundowane przez głównego sponsora polskich żeglarzy firmę - Energa. Możemy powiedzieć że chłopcy przeszli na zawodowstwo, ponieważ dostali czeki na kwotę 2000 PLN każdy :)

Gratulujemy i życzymy większych wygranych w przyszłorocznej edycji.
Po regatach w Sopocie zawodnicy przenieśli się z trenerem do Pucka na zgrupowanie przed Mistrzostwami Polski. Do ekipy dołączyli Ola, Wojtek, którzy również zakwalifikowali się do MP oraz "laserowiec" Franki i Ada, która w przyszłym roku będzie startowała w eliminacjach do Mistrzostw Polski w klasie Optimist.
Powodzenia.

Log in or create an account