log in

Aktualności

Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików!

Wyróżniony Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików!

Zawodniczka UKS Barnim Goleniów -Adrianna Skrzecz zdobyła brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w klasie Optimist.

Regaty rozgrywane były w Kiekrzu koło Poznania na jeziorze Kierskim. Do startu w zawodach zgłosiło się 49 chłopców i 24 dziewczęta z trzech województw (zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego). Rozegrano 7 wyścigów w silnym, porywistym wietrze. Bardzo dobrze w takich warunkach czuła się Ada, która ostatecznie zajęła 3 miejsce. O zaciętej walce i wyrównanym poziomie zawodniczek świadczy fakt, że różnica punktowa między pierwszą i trzecią zawodniczką wyniosła zaledwie 3 punkty.

W klasyfikacji chłopców bardzo dobrze żeglował Antoni Pasich, który ukończył zawody na 7 miejscu. Nasi najmłodsi reprezentanci, również pokazali się z dobrej strony. 24 miejsce zajął Oskar Sawicki (2 w roczniku 2006) a tuż za nim na 25 miejscu uplasował się Tomasz Gajda. Gratulacje dla zawodników!
W czwartek 30.07 jedziemy dla odmiany do Kiekrza na Srebrny Żagiel Optimista, będący jednocześnie ostatnią eliminacją cyklu regat Energa Sailing Cup a już za niespełna 3 tygodnie Mistrzostwa Polski.

br 2

Log in or create an account