log in

Aktualności

Medale na Mistrzostwach Województwa

Wyróżniony Medale na Mistrzostwach Województwa

Mistrzostwa Województwa w Złocieńcu zakończone. Nasi żeglarze znów z wracają do Lubczyny z tarczą.
Filip Miłoszewski zdobył Mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego, a jego klubowy kolega Marcel Misiaczek został wicemistrzem. Na 6 miejscu rywalizację ukończył Wojtek Antoniak a Stanisław Suchecki był 10. W grupie A zabrakło Oli Jasińskiej, szkoda bo z pewnością również zajęłaby pozycję medalową.

Równolegle w grupie B rozgrywana była Wojewódzka Olimpiada Młodzieży. Tutaj również nie zabrakło naszych żeglarzy na podium. W klasyfikacji generalnej na drugim stopniu podium stanęła Adrianna Skrzecz a na trzecim miejscu Antoni Pasich. 6 miejsce Tomasz Gajda, 7 miejsce Oskar Sawicki, 10 miejsce Dominika Sawicka, 22 miejsce Stasiu Maik i 32 miejsce debiutant Szymon Michalak. W klasyfikacji dziewcząt Ada zdobyła złoto a Dominka brąz. Gratulacje wszystkim zawodnikom.

Przed nami kolejne regaty grupy A w Giżycku 19-21.06.15 (druga eliminacja do Mistrzostw Polski) i tuż po zakończeniu roku szkolnego, pierwsze wakacyjne regaty w Myśliborzu. Liczymy na powtórkę z zeszłego roku, kiedy to wygraliśmy rywalizację zespołową.

Log in or create an account