log in

Aktualności

Mistrzostwa PSKO do lat 11 w Złocieńcu

Wyróżniony by TechnoBuffalo by TechnoBuffalo

W dniach 22-24.08.2014 w Złocieńcu odbyły się regaty o Mistrzostwo Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 11. Na przystań w klubie Szkwał Złocieniec zjechało się 108 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Po trzech dniach zmagań na najwyższym stopniu podium stanął zawodnik UKS Barnim Goleniów – Filip Miłoszewski.

Cieszymy się bardzo ze złotego medalu i mamy nadzieję, że talent Filipa będzie systematycznie rozwijany i w przyszłości doczekamy się medali Mistrzostw Polski. Debiut i to całkiem udany (55 miejsce) zaliczył w regatach Tomek Gajda, którego trenerką klubową jest nasza była zawodniczka – Judyta Malinowska. Stałe postępy robi nasz najmłodszy zawodnik regatowy Oskar Sawicki. Na 70 chłopców było tylko trzech ośmiolatków (rocznik 2006), Oskar zajął 63 miejsce (drugie w swoim roczniku). W przyszłym roku będzie lepiej, może ktoś z naszej młodej kadry powtórzy za rok wynik Filipa. Serdecznie tego życzymy.

Log in or create an account