log in

Aktualności

Sezon 2014/2015 rozpoczęty!

Wyróżniony Sezon 2014/2015 rozpoczęty!

W sobotę, 18 października br. w hali OSiR w Goleniowie odbył się mecz inaugurujący rozgrywki kadetek o Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego. Nasze zawodniczki, ubiegłoroczne v-ce Mistrzynie Województwa podejmowały we własnej hali zespół OPP Kołobrzeg.

W pierwszym secie Goleniowianki bez większych problemów wypunktowały rywalki i wygrały partię do 19. Drugi set zaczął się małym potknięciem naszych siatkarek ale dzięki bardzo dobrym zagrywkom Alicji Juszczak wygraliśmy 25:20. Ostatnia odsłona to już koncert Barnima. OPP nie miał już pomysłu na fantastyczną grę Goleniowianek i zdołał jedynie ugrać 9 punktów. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 i trzy punktową zdobyczą. Gratulacje!!!
UKS Barnim: Alicja Juszczak, Marta Greczan, Ewa Mackiewicz, Martyna Kowalska, Aleksandra Kozak, Weronika Nowak, Julia Szadkowska, Michalina Herba, Jadwiga Herba, Paulina Górska, Karolina Pawelec, Karolina Łęcka, Anna Kurp
Trener: Jan Staniucha

Zapraszamy na kolejny mecz Barnima, który odbędzie się w dniu 26.10.2014r (niedziela) godz. 14.30 na hala OSiR w Goleniowie. Rywalem naszych siatkarek będzie UKS 18 Szczecin.

 

Log in or create an account