log in

Aktualności

Turniej miejski o puchar Kinder+Sport

Wyróżniony Turniej miejski o puchar Kinder+Sport

W dniach 29- 30 kwietnia w Szczecinie rozegrany został turniej miejski o puchar Kinder+Sport w kategoriach „dwójek” i „czwórek” dziewcząt. Organizatorem była Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej we współpracy z z SP nr 39 i SP nr 74 ze Szczecina, które użyczyły swoich sal na rozgrywki.

W kategorii „dwójek” zmierzyło się ze sobą dziewięć szczecińskich klubów jeden goleniowski i jeden stargardzki. W sumie do rozgrywek przystąpiło aż 25 zespołów z czego trzy Nasze. Barnim I Emilia Kurnikowska i Gabriela Jabłońska, Barnim II Anna Panek
i Julia Zacha oraz Barnim III – Paulina Zacha i Laura Pomocka. Dziewczęta walczyły w kilku grupach z różnym szczęściem. Turniej ten miał być sprawdzianem przed nadchodzącym finałem wojewódzkim. Nasza Najlepsza para Emila i Gabrysia nie zawiodła i tym razem zajmując pierwsze miejsce po ciężkim boju finałowym z UKS POGODNO , Ania i Jula uplasowały się na VI miesjcu a Paulina I Laura na XVI miejscu!
Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Klasyfikacja końcowa:

BARNIM GOLENIÓW I
1. UKS POGODNO I
3. UKS FLORIAN SZARY SP-12
4. UKS ORLIKI II
5. UKS ORLIKI I
6. BARNIM GOLENIÓW II
7. PSPS CHEMIK POLICE II
8. UKS KASZTANEK II
9. SP 18 I
10. PSPS CHEMIK POLICE III
11. PIĄTKA STARGARD II
12. UKS VOLLEY 71 I
13. PSPS CHEMIK POLICE I
14. PIĄTKA STARGARD I
15. UKS VOLLEY 71 II
16. BARNIM GOLENIÓW III
17. SP 18 III
18. UKS "POGODNO” II
19. UKS ORLIKI III
20. UKS VOLLEY 71 III
21. UKS KASZTANEK I
22. UKS "POGODNO” III
23. UKS KASZTANEK III
24. PIĄTKA STARGARD III
25. SP 18 II

Media

Log in or create an account